Price: NT$503
Original Price: NT$674
| Material | ABS |
| Style Type | Black |
| Type | Nose Hair Trimmers |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 5 cm |
| 寬度 | 12 cm |
| 高度 | 2 cm |
| 電壓 | 10 V |
| SKU | sb260105142329309112441 |
Brand Name: Panasonic
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Panasonic-sc-014444862.html
Quality: 1173087 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.